Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

Kód: CS-SA-LPC-A-M CS-SA-LPC-M CS-SA-LPC-A-L CS-SA-LPC-L Zvolte variantu
4 995 Kč / ks 5 995 Kč / ks 4 995 Kč / ks 6 395 Kč / ks od 4 995 Kč / ks 4 128,10 Kč bez DPH 4 954,55 Kč bez DPH 4 128,10 Kč bez DPH 5 285,12 Kč bez DPH od 4 128,10 Kč bez DPH
Ve výrobě Ve výrobě Ve výrobě Ve výrobě Zvolte variantu
Velikost
Boky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.9.2025 15.9.2025 15.9.2025 15.9.2025 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Sada balistická vložek pro nosič plátů Warrior LPC.

Detailní informace

custom
Customizace
Pokud je to alespoň trochu možné, rádi upravíme produkt na míru.
mil-spec
MIL-SPEC Materiály
Používáme pouze ověřené materiály od těch nejlepších výrobců.
consulting
Odborné poradenství
Máme letité zkušenosti z oboru a rádi se o naše zkušenosti podělíme.
fastshipping
Rychlá expedice
Objednávky dokážeme dodat zpravidla do 2 dnů až k Vám domů.

Detailní popis produktu

BALISTICKÁ VLOŽKA III.A COMBAT SYSTEMS WARRIOR LPC

Balistická vložka Combat Systems je flexibilní měkká balistika (soft armor) určená pro široké spektrum taktického a profesionálního použití. Chrání proti pistolovým střelám i střepinám a díky své konstrukci se pohodlně přizpůsobí tělu uživatele. Cílem je nejen zastavit střelu, ale zároveň minimalizovat její účinky na lidské tělo – zejména omezením trauma efektu. Při výrobě používáme nejmodernější materiály, zejména americký UHMWPE Honeywell Spectra Shield, který zajišťuje špičkový poměr mezi hmotností, flexibilitou a balistickou ochranou. Materiál je natolik kvalitní, že není nutné používat dodatečné vrstvy pro redukci trauma efektu – sám o sobě jej výrazně tlumí. Vložky jsou testovány dle normy NIJ 0101.04 na úroveň Level IIIA a zároveň splňují požadavky STANAG 2920 s fragmentační odolností V50 = 606 m/s. Každý kus je zavařen ultrazvukem do vodotěsného obalu pro maximální ochranu před vlivy prostředí.

Naše balistické vložky jsou navržena tak, aby zajistily ochranu nad rámec americké normy NIJ 0101.04 a proto zastaví i další běžně dostupné, avšak nebezpečné střely jako Tokarev nebo Makarov.

Testováno střelami

9x19mm 124gr FMJ: 436 m/s
.44 Remington 240gr SJHP: 436 m/s
7.62x25 Tokarev 85gr FMJ: 469 m/s
9x18 Makarov 95gr MSC: 315 m/s
9x19 Action 5 124gr: 436 m/s

VLASTNOSTI

Složení: 100% UHMWPE Honeywell Spectra Shield
Cena za 1ks
Splňuje - US Level III.A dle NIJ 0101.04
Splňuje - STANAG 2920, odolnost proti střepině V50 = 606 m/s
Záruka 10 let

Produkt je navržen a vyráběn zejména pro použití v bezpečnostních sborech (Policie, Armáda, složky IZS) nebo použití lidmi podílející se na zajištění veřejného pořádku (Městská policie, stanovené zálohy státu) případně pro vlastní sebeobranu. Produkt není kategorizován jako OOP, proto nelze využívat na jiné než výše uvedené činnosti zejména nelze používat na sportovní činnost nebo na výkon činnosti bezpečnostních stráží.

Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

BALISTICKÁ OCHRANA

Balistické vložky poskytují ochranu proti hrozbám, jako jsou projektily a střepiny.
Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

KOMPATIBILITA S NOSIČI A DOPLŇKY

Navrženo pro použití s moderními nosiči plátů a ochrannými doplňky, jako jsou ramenní vycpávky, rozkrokové chrániče nebo závěsné sumky.
Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

MIL-SPEC

Základem kvalitní výstroje je kvalitní materiál. Používáme materiály splňující přísné MIL-SPEC normy, vyrobené v USA.
Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

VYROBENO V ČESKU

Chceme mít plnou kontrolu nad každým detailem a nechceme, aby český textilní průmysl zanikl – proto vše vyrábíme sami v naší dílně v Mělníku.
Balistická vložka III.A Combat Systems Warrior LPC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola